PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 859
ocen
7,5 10 1 436859
6,8 35
ocen krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Ma być od 2.12 w gazecie wyborczej w cenie 19.99 w pudełku slim, co piątek ma być kolejna
część, szkoda że będzie bo to raczej nie taki film który może być dodatkiem do gazety ;/

ireth_primula

Gazety z dodatkiem ZAWSZE są droższe. Ale za Harry'ego warto zapłacić :)

ocenił(a) film na 8
ireth_primula

Szkoda nie szkoda ale dla niektórych kinomanów to raczej okazja aby zdobyć całą kolekcję na oryginalnej płycie a nie jakiejś tam podróbie i Ja takie akcje jak najbardziej popieram, podziękowania dla Gazety Wyborczej - Pozdrawiam Kinomaniaków !!!

ocenił(a) film na 9
ireth_primula

Dzięki za info! Właśnie szukałam czegoś, żeby taniej kupić wszystkie części i przypomnieć sobie na święta jak to było... :)

ocenił(a) film na 6
keira

ale wyborczą koniecznie spal w piecu , kot też lubi na nią srać :D

ireth_primula

a myślicie, że 7 części też będą, bo nie wiem czy mam sobie zażyczyc na święta? :p

mlaczarnafm

nie 7 części nie bedzie , będzie wydawane do części szóstej :)

ireth_primula

eee :/ no to na święta :D przynajmniej szybciej dostanę :) xd ale insygnię cz 1 sie nie za bardzo opłaca za 49,99.. no czyli jest swietna ale chyba najsłabsza z wszystkich... i moim zdaniem albo powinni podwyzszyc cene cz 2 albo ztanic cz 1..

mlaczarnafm

na allegro zdarza się że insygnia śmierci są po 25 zl więc musisz obserwować po prostu i łapać okazje ;)

ireth_primula

oo no to będę obserwowac :D :))

ireth_primula

takie tam moje przemyślenia :p a i dzięki za odpowiedź :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones