PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 409
ocen
7,5 10 1 436409
6,8 34
oceny krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

z nudów zaczęłam oglądać Harryego w oryginale, a dodam, że wersje tvn oglądam za każdym razem gdy jest możliwość :P , czy to możliwe by w polskiej wersji wycięto kilka scen? oglądając oryginał momentami mam wrażenie chwila przecież tego nigdy wcześniej nie widziałam :) czy ktoś wie coś na ten temat?

p.s polski dubbing wydawał mi się zawsze spoko i oglądając oryginał mam wrażenie że te "głosy" były dobrze dobrane :) zaskoczył mnie tylko Snape i taki śmieszny głos McGonagall

ocenił(a) film na 8
sylka2110

Możliwe, bo tak jest. :D
Już kiedyś to zauważyłam, nie we wszystkich częściach, ale co najmniej w dwóch ;)
p.s. kocham polski dubbing profesor McGonagall <3

Klaudusia04

dokładnie :) polski głos McGonagall jest taki bardziej, no nie wiem nauczycielski ? taki stanowczy ale łagodny i super pasuje do postaci :P

użytkownik usunięty
sylka2110

pewnie oglądałaś wersję z w montowanymi scenami z płyty drugiej. W Polskiej wersji nic nie wycięto. A wymień te sceny konkretnie.

najbardziej rzuciły mi się w oczy trzy sceny :
1 Harry z Hagridem w metrze przed przyjazdem jeszcze na Pokątną
2 pierwsza rozmowa Harryego ze Snapem gdzie Snape siada na krześle na przeciwko Harryego
3 i scena ze związanym Nevilem

mam wrażenie że tych scen w polskiej wersji nie było ale nie dam sobie głowy uciąć bo nie chce mi się oglądać tego jeszcze raz :P

użytkownik usunięty
sylka2110

nie było, i znalazłaś film ze wmontowanymi scenami i tyle

ok :) dzięki za odpowiedź :) właśnie na to liczyłam że ktoś mi wyjaśni skąd się wzięły te różnice :)

użytkownik usunięty
sylka2110

te sceny są też na yt, więc nie traktuj filmu jako wersję rozszerzoną, na forum jeden użytkownik mówił że brytyjska wersja Kamienia Filozoficznego, u nich jest krótsza od polskiej wersji tak więc dlatego też nie jest to rozszerzona wersja.

widziałam scenę z Nevilem na yt jako deleted scene i nie myślałam że jest możliwe żeby te sceny z powrotem wpleść do filmu :) dlatego byłam zdziwiona jak to obejrzałam

użytkownik usunięty
sylka2110

ale ta scena już była w filmie lecz została wycięta ale w necie po prostu jest film wmontowany z tymi scenami

właśnie to napisałam :p deleted scene = wycięta scena

użytkownik usunięty
sylka2110

na the pirate bay masz wersje wszystkich części z wmontowanymi scenami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones