PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 882
oceny
7,5 10 1 436882
6,8 35
ocen krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Jak w temacie - w TVN (u góry emisje)

1) Harry Potter i kamień filozoficzny
3 czerwca - godz. 20:00
5 czerwca - godz. 14:10

2) Harry Potter i Komnata Tajemnic
10 czerwca - godz. 20:00
12 czerwca - godz. ok. 14:05

3) Harry Potter i więzień Azkabanu
17 czerwca - godz. 20:00
19 czerwca - godz. ok. 14:25

4) Harry Potter i Czara Ognia
24 czerwca - godz. 20:00
26 czerwca - godz. ok. 14:10

5) Harry Potter i Zakon Feniksa
1 lipca - godz. 20:00
3 lipca - godz. ok. 14:30

6) Harry Potter i Książę Półkrwi
8 lipca - godz. 20:00
10 lipca - godz. ok. 14:10

7) Harry Potter i Insygnia śmierci część 1.
15 lipca - godz. 20:00
17 lipca - godz. ok. 14:20

8) Harry Potter i Insygnia śmierci część 2.
22 lipca - godz. 20:00
24 lipca - godz. ok. 14:35

ocenił(a) film na 8
Azog_7_7

Święta z Kevinem w Polsacie. Wakacje z Potterem w TVN-ie... Nie no znowu. Serio nic nowego nie mają... masakra

Kandara

Wiesz Kandara tradycja to tradycja! ;)

Azog_7_7

dokładnie :) mi to nie przeszkadza...

Kandara

Spokój drogie dziecko... po pierwsze Potter leci w tym roku ponieważ nakręcają marketing na Fantastyczne Zwierzęta spin off Pottera ... Po drugie w sierpniu wychodzi spektakl 8 książki w formie scenariusza... taka z ciebie fanka a nie wiesz??? poza tym nikt nie zmusza cię do oglądania pozdro

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

Serio nie wiem co to ma do rzeczy, bo rok temu ani nowego filmu, ani sztuki nie było, a HP leciał. I założę się, że za rok też leciał będzie. A co do tych nowych tworów, to zwierzęta może zobaczę, a zamiast scenariusza wolałabym powieść... Na jego podstawie :).

Kandara

rok temu leciało bo to tradycja... Tak samo jak LOTR maraton zimą... więc co ci Potter przeszkadza... za rok może być przerwa bo w tym roku poleci jeszcze na TVN 7 i TVN Fabuła na jesień i zimę, tak samo jak Star Wars. Ja bym chciał w kinie maraton Pottera

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

Przeszkadza mi to, że co roku puszczają te same filmy, dokładnie o tych samych porach, tak, że dosłownie można recytować to z pamięci. W sumie chyba jedyna seria, której regularne powarzenie JESZCZE mi nie przeszkadza to Transformers, ale tylko dlatego, że akurat w tym roku była TYNowa premiera Wieku zagłady, więc to było uzasadnione. A reszta? To jakaś porażka. Tu LOTR, Poterr, Shrek, Ostatni samuraj i Marvelle. Na Polsacie znowu Marvelle, tylko inne, Epoki Lodowcowe, Artury i Keviny i dni niepodległości. Na TVP Piraci z Karaibów, Armagedony i Pretty Womeny. Nowości jak na lekarstwo, a człowiek chciałby sobie czasem wieczorem w telewizje pooglądać. Dobrze, że jest DVD i internety. bo bez tego byłoby słabo.

Kandara

To skoro ci przeszkadza to nie oglądaj...

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

Jak ja kocham ten "argument"... znaczy, że ma mi się podobać, że wokół same powtórki, a premier jak na lekarstwo? No chyba nie. Oj faktycznie strasznie to dziwne, że po jakiś 10 latach puszczania tego samego w końcu się to ludziom przejadło i chcą czegoś nowego. Oj tak bardzo to dziwne i nie do pomyślenia. Chociaż może... jak nie będę oglądać, to w końcu kupią coś nowego. :) Kto wie.

Kandara

milcz już... miałaś w tym roku dużo premier w TVN gdzie byłaś? w marcu był Hobbit Pustkowie smauga, Wkręceni, Niezgodna, Grawitacja, w kwietniu Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz, w maju Obecność, Gra Endera, Pogromcy Mafii, Transformers Wiek Zagłady. Gdzie ci brakuje premier???


wyjaśnię ci coś

w otwartej TV są 4 sezony

wiosenny
letni
jesienny
zimowy

Wiosenny i jesienny sezon to sezon premier. Programów rozrywkowych np. Masterchef Junior, seriali np. Druga szansa, oraz filmów np. Hobbit Pustkowie smauga

sezon letni i zimowy to są sezony powtórek, wtedy są emitowane tylko powtórki. Więc gdzie masz problem? chcesz premier płać za HBO a nie chcesz płacić to nie oglądaj i nie narzekaj i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma

a jeśli cię to pocieszy to TVN wprowadza już premiery na razie programów w sezonie letnim ma być jakiś Project Lady, Dom Marzeń... może za 2-3 lata doczekasz się i premier filmowych w TVN we wakacje i zimą na razie jest tak jak jest i jest dobrze.

A Gwiezdnych Wojen też nie oglądałaś w TVN pewno bo też była premiera. Więc powtórzę pytanie gdzie ty widzisz problem? bo ja nigdzie

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

Oj faktycznie... cała zatrzęsienie normalnie. Premiery powinny być priorytetem, a powtórki marginesem, a tym czasem jest dokładnie odwrotnie. Powiedzmy, że średnio na na 4 powtórki przypada jedna premiera. Programów typu mascoś i inne ju ken densy (pisownia celowa) nie liczę, bo to tani szajs do zapchania ramówki, ale ktoś ponoć to ogląda. :)
A te sezony to jakaś porażka. I nie. Raczej w sezonach zimowym i letnim lecą filmy w miejscu, w którym wiosną i jesienią lecą ju ken densy. Kłopot tylko w tym, że ciągle te same, a jak już się czegoś czepią, to tyrają tym do zaorania. Znaczy do czasu aż się wszystkim przeje i wyjdzie bokiem. I tu jest problem. W kółko to samo, dokładnie o tych samych porach. A człowiek wolałby obejrzeć w końcu coś nowego, a nie w kółko te same gęby. Zresztą nawet repertuar powtórkowy jest skąpy. Bo takie Marwelle i Pottery lecą co roku, ale takiej dajmy na to Rozważnej i Romantycznej, albo nie wiem Wichrowych Wzgórz nie wiedziałam w głównych stacjach telewizyjnych już ładnych parę lat. I właśnie o to chodzi, o różnorodność, a nie o katowanie człowieka co roku, albo jeszcze lepiej, co trzy miesiące(!) Tymi samymi filmami, dokładnie w takiej samej kolejności!

Kandara

nic nie zrozumiałaś z tego postu... trudno...

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

Raczej ty nie rozumiesz, że nawet najlepszy film powtarzany milion razy przejada się. Ale spoko. Rozumiem, że 12 oznacza wiek.

Kandara

raczej ty nie rozumiesz. A twój gust jest słaby że głowa boli... jak można Hobshita który jest gorzej zniszczony z książki na film niż Potter? tak tak

Kandara

a co do 12 to słabe prowo :)

nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

Ależ teraz widzę, że mam rację. ;)

Kandara

Nie nie masz a specjalnie dla ciebie napisałem do TVN z prośbą o więcej powtórek filmowych i napisali że prośba została przekazana do działu decydującego ramówką pozdro :D

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

Jakoś z każdym Twoim postem tylko się o tym upewniam. Ale spoko, z tego się wyrasta, :D

Kandara

nie nie masz. Sama wyrośnij z narzekania...

ocenił(a) film na 8
Hermiona_Weasley_12

No już dobrze, dziecinko.

ocenił(a) film na 10
Kandara

Mimo, że kocham Harrego Pottera (i książki, i filmy) to muszę się z tb zgodzić.. w tym roku to już trzeci raz puszczają.. i niektórzy jak są nawet wielkimi fanami (jak ja) to powoli mają tego dość.. czekam na hejty xD, ale wyrażam tylko swoją opinię :)

użytkownik usunięty
Azog_7_7

Po raz pierwszy od chyba 10 lat dostaniemy zimę z Harrym Potterem :D w tym pierwsze dwie części będą w okolicach świąt kolejno 23 i 30 grudnia o 20:00 + powtórka Kamienia Filozoficznego o 2:10 z soboty na niedzielę 24/25 grudnia ^^

Ja tam się cieszę :)
Warto dodać, że to już po raz 2 TVN nadaje powtórki Pottera w nocy :)

użytkownik usunięty
Azog_7_7

ja też :D w sumie nie wadzą mi te powtórki wiadomo że to są miesiące powtórkowe :) więc już nie narzekam :)

po raz 2? więcej razy

TVN Fabuła - około 23 kończyły się po północy już ze dwa razy
TVN7 to samo i to nie raz

w TVN były powtórki popołudniowe :) ale teraz będą i nocne :)

I po raz pierwszy "Harry Potter" jest w ogóle nadawany o 2:00 w nocy!
Już "Harry Potter i komnata tajemnic" nie będzie mieć nocnej powtórki, jak już to popołudniową...

użytkownik usunięty
Azog_7_7

Dla mnie nie po raz pierwszy bo już leciał w tych godzinach. :) no ale niech będzie

tak zapewne Komnata Tajemnic będzie miała powtórkę w Nowy rok najpewniej w południe albo po 22 jak Hobbit

użytkownik usunięty
Azog_7_7

Kolejne części w styczniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones