PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 409
ocen
7,5 10 1 436409
6,8 34
oceny krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

hahaah , także tego, oficjalnie nasze rozmowy są przeniesione teraz na inne forum :D

użytkownik usunięty
madziius

spam?

ocenił(a) film na 10
madziius

Sądziłam,że tego nie zrobisz :D Ludzie się będą czepiać :P

ocenił(a) film na 9
gwenny16

ich sprawa :P forum o harrym potterze wiec rozmowa bedzie sie toczyc o nim :P:P

ocenił(a) film na 10
madziius

To od czego zaczniemy ? :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

hehe nie wiem :D ale dzisiaj ide na maraton horrorow, ale chętnie wybrałabym się na maraton harrego pottera :D

ocenił(a) film na 10
madziius

Kiedyś już coś takiego było,tyle że podzielono cały maraton na dwa dni,żeby ludzie nie musieli całego dnia w kinie siedzieć :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

no wlasnie wczoraj jak o tym z koleżanka gadałam, to by prawdopodobnie cały dzien wyszedł :D
ojj tam dla prawdziwego fana Harrego Pottera nie byłby to problem :D

ocenił(a) film na 10
madziius

Szkoda,że nie obejrzysz dzisiaj Harrego ;(
Ale na tym maratonie to sobie odbijesz,bo przez 13 dni żadnego filmu nie obejrzałaś :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

heh, może uda mi się za tydzień nadrobić harrego :)
a co do maratonu, lepiej niż poprzednio :D niektóre momenty były straszne i nieoczekiwane, dreszczyk emocji a nie to co przy Egzorcyście :D

ocenił(a) film na 10
madziius

A jak tam Sinister 2 ? :)

ocenił(a) film na 9
gwenny16

szczerze, podobał mi się lepiej niż I część :) muzyka świetna, fabuła utrzymuje poziom ;)
natomiast w filmie "Kobieta w czerni" gdzie występuje Daniel Radcliffe :D, ktoś krzyknął " ooooo Harry Potter, pewnie użyje patronusa" :D :D to mnie rozbroiło :D

ocenił(a) film na 10
madziius

To może kiedyś obejrzę jak znajdę w internecie :D
Musiało być wesoło w takim razie w tym kinie :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

nooo akurat przy tym momencie było :D sama nawet sie czasami zastanawiałam czemu "Harry" żadnych zaklęć nie użył :D

ocenił(a) film na 10
madziius

Jak chcesz zobaczyć Harrego w akcji to musisz sobie ostatnią część obejrzeć :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

ostatnia część widziałam :) niestety nie w kinie :/ na każdej częsci byłam oprócz tej, dlatego czekam na jakiś maraton w kinie z harrym :)

użytkownik usunięty
madziius

oooo no ja liczę na maraton Pottera w Cinema City w przyszłym roku podczas premiery spin ofu Harry Potter zdjęcia już ruszyły więc jest szansa że premiera będzie w przyszłym roku. No ja jeszcze w tym roku liczę na maraton Igrzysk bo się wybieram.

ocenił(a) film na 10

Maraton igrzysk to rzeczywiście dobry pomysł :D

użytkownik usunięty
gwenny16

dokładnie :) przyjmij zaproszenie jak możesz

ocenił(a) film na 10

Przyjęłam :)

użytkownik usunięty
gwenny16

dzięki :)

użytkownik usunięty
gwenny16

eee no może za mocno naskoczyłem. Ale ciekawa konwersacja mogę się przyłączyć?

ocenił(a) film na 10

E tam,nawet się nie przejęłyśmy tym :D Pewnie,im więcej osób tym weselej przecież :D

użytkownik usunięty
gwenny16

to dobrze. Wiesz czasem jestem dziwny :p w sumie fajnie spotkać na tym forum fanów Pottera mało się tu udziela ale coś czuję że fani wrócą jak będzie spin of Pottera

ocenił(a) film na 10

Nie tylko ty jesteś,wierz mi :D
A ja fanką książek i filmów jestem od września 2014 r.,ponieważ dopiero wtedy zaczęłam się z całym tym światem zapoznawać :D

użytkownik usunięty
gwenny16

dla mnie Harry to cząstka dzieciństwa powiedzmy horkruks którego nie można zniszczyć. Kocham i książki i filmy :) potem był Władca Pierścieni. To kolejne fantasy które uwielbiam.

ocenił(a) film na 10

Nie czytałam książek w dzieciństwie,dlatego nadrabiam swoje zaległości :) A ''Władcę Pierścieni'' planują też kiedyś przeczytać,ale kiedy to nie wiem :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

hehe ważne, że późno niż wcale :) ja to przygode z harrym zaczęłam od premiery pierwszego filmu :D i chyba znów po raz kolejny całą serie poczytam :D

użytkownik usunięty
madziius

hah ja to od chwili gdy pierwsze trzy części leciały w TVN czyli w 2007 roku czyli generalnie dzieciństwo od razu wziąłem się też za książki :)

ocenił(a) film na 10

W piątek na TVN ostatnia część będzie :D Pozycja obowiązkowa dla każdego fana :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

tym razem obejrzę :D :D mimo wszystko muszę xd

ocenił(a) film na 10
madziius

No ja myślę :D Chociaż ja zaczęłam oglądać w telewizji od ''Czary Ognia'',bo o poprzednich zapomniałam :D

ocenił(a) film na 9

heh no jasne mozesz się przyłączyć :D tez pewnie na twoim miejscu bym tak samo zareagowała :D

użytkownik usunięty
madziius

gdybyś siedziała 2 lata na forum Hobbita a nawet 3 i zmagała się z naczelnym fanatykiem i trollem na tym forum. To uwierz mi że tak :p

ocenił(a) film na 9

na forum rzadko sie udzielam :) kiedyś bardziej się udzielałam ale to na forach związanymi z grami :D

ocenił(a) film na 10
madziius

Ja też się rzadko udzielam,tylko jak obejrzę jakiś film to potem forum przeglądam i czasem coś napiszę,tyle że ludzie rzadko odpisują :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

dokładnie to samo robie, haha :D

ocenił(a) film na 10
madziius

A jak ktoś odpisze to ja będę ciągle coś wymyślała,żeby tylko mieć ostatnie słowo :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

hahaha jakbym widziała siebie, tez musze mieć ostatnie słowo :D :D tylko czasem powstaja jakieś kłótnie na forum więc wole odpuścić :D

ocenił(a) film na 10
madziius

Mi to się jeszcze na szczęście nie zdarzyło :D Być może dlatego że za mało ich miałam :D Ale nie należę do osób,które wyzywają ludzi,bo mają inne zdanie :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

też do takich osób nie należe, ale raz miałam małą sprzeczkę, ale to na forum związanym z serialem, lekka wymiana zdań :D

użytkownik usunięty
madziius

ja za to piszę dużo :P

ocenił(a) film na 9

heh nawet nie zauważyłam, że nie oceniłam drugiej częsci Harrego :D a tak się składa, że to jedna z moich ulubionych części :D

użytkownik usunięty
madziius

moja również tak samo jak i książka :) ten mroczny klimat, efekty, aktorstwo uważam za bdb szczególnie Hermiona moją ulubienicą :) no jestem fanem Harry Pottera to się wie :)

ocenił(a) film na 9

ksiązka to każda mi się podobała, każda ma coś w sobie :) właśnie najlepsze w tej drugiej części były efekty i akcja :)

ocenił(a) film na 10
madziius

Pierwsza część to takie wprowadzenie do całego świata,dalej zaczyna dziać się coraz więcej i coraz więcej osób umiera :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

oczywiście, że wprowadzenie, nawet osoba która nie czytała książki nie będzie miała problemu ze zrozumieniem filmu :) mnie ze wszystkich częsci najmniej podobała się 3 :/

ocenił(a) film na 10
madziius

Obowiązkowo najpierw książki ! ;P
Ale mówisz o książce czy filmie ? :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

o tym i o tym ::)

ocenił(a) film na 10
madziius

Tak myślałam :D Ja jestem tak zakochana w tej serii że nie umiałabym wskazać :D

ocenił(a) film na 9
gwenny16

ale jeśli byś musiała wybrać, która ci się podoba :D to która by to była ?:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones